section and everything up until
* * @link https://developer.wordpress.org/themes/basics/template-files/#template-partials * * @package modis */ ?> Hakkımızda – Celebrity Güzellik Merkezi

Hakkımızda

Meet Our Staff

Profesyonel Kadro

Celebrity Güzellik olarak ekibimiz, tüm eğitimlerini almış, alanlarında uzman, müşteri memnuniyetini benimsemiş kişilerden oluşmaktadır. Bizi daha iyi tanımak için bir kahvemizi içmenizi tavsiye ederiz, Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve çalışmalarımızı yerinde görebilirsiniz.

Ücretsiz Danışma

Celebrity Güzellik Merkezimize başvuran müşterilerimize  aşağıdaki hizmetlerimiz  hakkında bilgi verilmekte ve danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Sizlerde hangi hizmetlerimizden yararlanmanız gerektiğini planlıyoruz ve bu konu hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığınızı düşünüyorsanız bize ulaşabilir ve aklınızda oluşan soruları bizlere sorabilirsiniz. Güzellik konusunda tecrübeli uzmanlarımız her konuda sizleri aydınlatacak ve bu süreçte sizlere destek olacaklardır.

Özel Teklifler

Siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz uygulamalarımız için özel teklifler ve paketler hazırlıyoruz.

Özel Kampanyalar

Sürekli müşterilerimize yılın bazı günleri özel kampanya ve fırsat paketleri oluşturuyoruz.

Celebrity

Celebrity Güzellik Merkezimizde Buz Lazer, (Lazer epilasyon) Kirpik lifting, ipek kirpik, kaş laminasyon, Hydra Facial, Cilt Bakımı, Manikür, pedikür, G5 Masajı, klasik masaj, Protez tırnak ve nail art hizmetlerini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Danışanlarımız tarafından isteklerine uygun çözümler ve hizmetler sunmak için teknolojiyi ve yenilikleri yakından takip ederek, müşterilerimize kalite, hijyen ve konforu bir arada sunmaya devam edeceğiz.

Güzellik

Kalite ve hizmetlere olan bağlılığımız ile mutlu müşterilere ulaşmamızı her zaman sağlamaya devam etmekte. Yılların tecrübesi ve sürekli eğitimi ile kendini işine adamış kadromuz güzellik ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır. En iyi görünüme karar vermenize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Celebrity Güzellik