04
Oca

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting

Son yıllarda birçok ünlü isim ve influencer tarafından tercih edilen kirpik lifting artık güzellik merkezlerinin de ilgi odağı haline gelmiştir. Kirpiklerinizin daha hacimli ve uzun olmasını, etkileyici bakışlara sahip olmak istiyorsanız sizlerde kirpik lifting hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Celebrity Güzellik Merkezi olarak hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmak isteyen müşterilerimize en kaliteli kirpik lifting hizmetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Bu yazımızda sizler için kirpik lifting nedir, nasıl yapılır, zararlı mıdır ve kalıcılık süresi ne kadar gibi sorulara cevap vereceğiz.

Kirpik Lifting Nedir?

Kirpiklerin belirli bir süre daha uzun ve hacimli görünmesini sağlayan bir güzellik uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bu yöntem doğal kirpiklerin köküne uygulandığı için keratin bakımı olarak da bilinir. Son yıllarda internette ve sosyal medyada birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen kirpik lifting oldukça merak konusu haline geldi.

Kirpik lifting işlemi zararsız madde kullanılmadan hijyenik koşullarda yapılmaktadır. Tercih edeceğiniz güzellik merkezlerinin profesyonel ve kaliteli olması hem göz sağlığınız için hem de kirpik lifting işleminin başarılı bir şekilde sonuçlanabilmesi için oldukça önemlidir. Celebrity Güzellik Merkezi olarak müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel kirpik lifting hizmetini hijyenik ortamlarda zararsız maddelerle sağlamaktayız.

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Hacimli ve uzun kirpiklere sahip olmak için yapılan kirpik lifting hizmetinin uygulaması oldukça basit olup kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır. Kirpik lifting işleminde öncelikli olarak kirpiklere daha uzun ve kıvrık bir hava vermek için kirpik diplerine silikon bir ped yapıştırılır. Daha sonra ise kirpikler geriye doğru taranarak silikon pede yapıştırılır. Kıvrıkları korumak için ise hemen koruyucu bir solüsyon sürülür.

Geriye doğru yapıştırılan kirpiklere mikro çubuklarla koruyucu bir jel solüsyon sürülür ve 15 ile 20 dakika arasında bekletilir. Bu aşamada kirpiklerin tek tek ayrılması ve solüsyon her kirpiğe eşit bir şekilde yayılması oldukça önemlidir. Daha sonra kirpiklere tekrar başka bir solüsyon sürülüp yeniden bekletiliyor. En son aşamada kirpiklere keratin uygulaması ve renk veren bir solüsyon sürülmekte. Bu işlemin ardından kirpik lifting uygulaması tamamlanıyor. Kirpik lifting uygulaması genel olarak 45 ile 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir.

Kirpik Lifting Zararlı Mı, Nelere Dikkat Edilmeli?

Kirpik lifting uygulamasında bazı solüsyonlar kullanıldığı için bazı tahrişlere ve alerjilere sebep olabilir. Bu sebeple eğer gözlerinizde herhangi bir alerjik reaksiyon var ise kirpik lifting uygulaması yaptırmadan önce mutlaka iyi bir şekilde düşünmeniz gereklidir. Kirpik lifting uygulaması doğru kişiler tarafından özenli bir şekilde uygulandığı takdir de herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Kirpik lifting, kirpiklerinizin cılızlaşmasına ve ya dökülmesine sebep olmaz. Sadece göz alerjisi olan kişiler oldukça dikkat etmelidir.

Kirpik lifting işlemi kimyasal bir işlem olduğu için göz alerjisi olan kişilerin bu işlemi iki kere iyi bir şekilde düşünmeleri gerekir. Uygulamaya başlanmadan önce göz makyajınız kusursuz bir şekilde temizlenmesi gerekir. Herhangi bir kalıntı kalmamasına ve kuru olmasına dikkat edilmelidir. Eğer kontakt lens kullanıyorsanız işlemden önce mutlaka çıkarılması gerekir.

İşlem 45 ile 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Kirpik lifting işlemi tamamlandıktan sonra kurumasını bekleyip gözlerinizi yıkayabilirsiniz. Eğer makyaj istiyorsanız ve ya maskara uygulamak istiyorsanız en az 12 saat boyunca beklemeniz gerekir.

Kirpik Lifting İşlemi Fiyatları

Kirpik lifting işlemi doğru kişiler tarafından kaliteli bir şekilde yapıldığı sürece gözlerinizde ve kirpiklerinizde herhangi bir sorun ile karşılaşmayabilirsiniz. Kirpik lifting uygulaması yapılan olan kirpik şekilleri, kullanılan malzemeler, işlem seansı gibi birçok faktör kirpik lifting fiyatlarını etkileyebilmektedir. Uygun ve kaliteli kirpik lifting işleminden yararlanabilmek için Celebrity Güzellik Merkezi ile iletişime geçebilir ve uzmanlarımızdan kirpik liftingi hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Etkileyici bakışlara sahip olmak, seyrek ve kısa kirpiklere sahip olan kişiler tarafından tercih edilen kirpik lifting uygulaması ile kısa sürede hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. İşlem süresi oldukça kısa olan kirpik lifting sayesinde dakikalar içerisinde farklı kirpiklere sahip olursunuz. Kirpik lifting işlem uygulaması genel olarak 2 ile 3 ay arasında kullanılmaktadır. Eğer dikkatli bir şekilde kullanırsanız kirpik lifting işlemini daha uzun süre de sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

.