04
Oca

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Kirpiklerinizin her zaman bakımlı, hacimli ve gür görünmesini istiyorsanız sizlerde son yıllarda oldukça moda olan ipek kirpik uygulamasından hizmet alabilirsiniz. Celebrity Güzellik Merkezi olarak kadın müşterilerimize en iyi ipek kirpik hizmetini sağlamayı hedeflemekteyiz.

Kadınlar her zaman kirpiklerinin bakımlı, hacimli ve kıvrık görünmesini ister. Genellikle rimelden yardım alınsa da rimel doğal bir görünüm sağlamamaktadır. Bu sebeple son yıllarda oldukça popüler olan ipek kirpik güzellik bakım uygulaması sayesinde kadınlar artık daha doğal görünümlü hacimli ve gür kirpiklere sahip olabilmekte.

İpek Kirpik Nedir?

İpek kirpik yöntemi, ipekten özel olarak üretilen kirpiklerin özel yapıştırıcılar ile kişinin kirpik diplerine yapıştırılması ile sağlanır. Bu sayede daha gür ve doğal görünümlü kirpiklere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik sayesinde artık rimel sürmekten ve ya gözlerinize makyaj yapmaktan vazgeçebilirsiniz. İpek kirpikler ile etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

İpekten kirpikler yapıldığı için doğal kirpik görünümünden farksız olarak görünür. Takılan ipek kirpikler gerçek doğal kirpiklere herhangi bir zarar vermez. Kısa süre içerisinde kirpik yoğunluğuna göre ipek kirpik uygulaması tamamlanır ve hayalinizdeki kirpik görünümüne kavuşabilirsiniz. Aşağıya doğru bakan ve hacimsiz görünen kirpiklerinizi rimel ile düzeltmek yerine ipek kirpik yöntemi ile rimele gerek kalmadan doğal ve hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Uygulanır?

İpek kirpikler doğal ipekten üretilmektedir. Tüm kirpiklere tek tek uygulanması gerekir. Basit ve kolay bir işlem olduğu için kısa sürede hacimli ve gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik uygulaması özel yapıştırıcılar sayesinde tüm kirpiklere tek tek uygulanması ile gerçekleşir. Özel yapıştırıcıların organik ve hipo alerjik özelliklere sahip olması gerekir. Bu yapıştırıcılar gözlere herhangi bir zarar vermemektedir.

Celebrity Güzellik Merkezimizde ipek kirpik uygulaması işinde uzman ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. İpek kirpik uygulamasından kaliteli sonuçlar alabilmek ve gözlerinize zarar verilmemesi için işinde uzman kişiler tarafından yapılması oldukça önemlidir.

İpek Kirpik Nasıl Çıkarılır?

İpek kirpiklerin kullanım süresi 3 hafta ile 6 ay arasında değişmektedir. Fakat bakımlarına dikkat ederseniz ve düzenli olarak bakım yaparsanız bu süreyi daha da uzatabilirsiniz. İpek kirpiklerin çıkarılma süreleri geldiğinde ise bu işlem mutlaka evde yapılmamalıdır. Güzellik uzmanları tarafından ipek kirpikleriniz özel yöntemler ile kısa sürede çıkarılmaktadır.

İpek kirpiklerin çıkarılabilmesi için özel solüsyonlar gereklidir. Bu sebeple çıkarılma işlemi evde yapılırsa kendi kirpiklerinize ve gözünüze zarar verebilirsiniz. Özel solüsyonlar sayesinde güzellik uzmanlarımız ipek kirpikleri kolay bir şekilde çıkarmaktadır.

İpek Kirpik Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Gür ve hacimli kirpiklere sahip olabilmek için doğal görünümünden dolayı ipek kirpik son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. İpek kirpiklerin sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında bir diğer önemli nokta uzun süreli kullanımı yer alır. İpek kirpik kullanımı 3 hafta ile 6 ay arasında değişmektedir. 6 aya kadar ipek kirpiklerinizi sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz. Fakat ipek kirpiklerin bakımı da oldukça önemlidir.

İpek kirpik bakımında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta hijyendir. Kirpiklerinizin hijyenini mutlaka sağlamalısınız. Bir diğer önemli nokta ise kirpiklere yağ ve ya maskara sürülmesidir. İpek kirpiklere yağ ve ya maskara sürmek ipek kirpiklerin dökülmesine neden olabilir. ipek kirpik kullanım sürecinde gece uyurken ipek kirpiklerinizin üzerine yatmamaya da özen göstermeniz gerekir. Aynı zaman gözlerinizi ovuşturmakta ipek kirpiklere zarar verecektir. Bu önemli noktalara dikkat ederek ipek kirpiklerinizi 6 aydan daha fazla sürece kadar da sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer ipek kirpiğinizin herhangi bir sebepten dolayı düştüyse yapıştırmasını kendi kendinize yapmaktan kaçınmalısınız. İpek kirpiği yeniden yapıştırmak için güzellik uzmanından yardım almalısınız.

İpek Kirpik Fiyatları

İpek kirpikler sahip olabilmek için Celebrity Güzellik Merkezimizin ipek kirpik güzellik bakımından yararlanabilirsiniz. 1 ile 2 saat arası işlem sonucunda doğal görünümlü hacimli ve gür kirpiklere sahip olabilirsiniz. İpek kirpik fiyatları kişinin kirpik yapısına ve seans süresi gibi önemli faktörlere göre değişiklik göstermektedir.

Son yıllarda doğal görünümlü gür ve hacimli kirpiklere sahip olabilmek için tercih edilen ipek kirpik yöntemi, kısa sürede ve ağrısız acısız bir şekilde gerçekleşmesinden dolayı da sıklıkla tercih edilme sebepleri arasında yer almaktadır.