03
Oca

Hydra Facial Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte güzellik ve bakım sektöründen de yeni trendler ortaya çıkmaktadır. Teknolojinin son harikalarından biri olan hydrafacial uygulaması ile yenilenmiş sağlıklı bir cilde kavuşursunuz. Celebrity Şişli Güzellik Merkezi olarak sizlere profesyonel makineler ile hydrafacial uygulamasını sunmaktayız.

Kırışıklıklarınızdan, akne lekelerinizden ve ya cildinizin yağlı olmasından bıktıysanız hydrafacial uygulamasını tercih ederek bu sorunlarınızı kısa bir süre içerisinde geride bırakabilirsiniz.

Hydrafacial Nedir?

Cilt yenileme, bakım, akne, leke, sivilce ve yaşlanma karşıtı tedavi yöntemi olarak bir cilt bakım yöntemidir. Cildinizin sağlıklı, parlak, ışıltılı, kusursuz görünmesini istiyorsanız Hydra facial cilt bakım yöntemini tercih edebilirsiniz. Vakum yöntemi ile çalışan cihaz, cildinizi derinlemesine temizleyerek muhteşem görünmenize yardımcı olur.

Hydrafacial yöntemi tamamen ağrısız ve acısızdır. Diğer cilt bakım yöntemleri gibi iğneli olmadığı için sadece vakum ile cildinizi ölü deri hücrelerinden, kirden, yağdan ve bakterilerden acısız ve ağrısız bir şekilde arındırır. Tek bir seansta bile hydra facial yönteminin başarısından memnun kalacaksınız. İlk seanstan itibaren cildin soyulmasına, temizlenmesine ve ışıltılı görünmesini sağlar.

Vakumlu vortex başlığı ile cildin en alt katmanına kadar temizler. Cildi mikroskobik düzeyde soyar, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan kirlerden ve siyah noktalardan cildi arındırır. Cilt yüzeyinde yer alan lekeleri, ince çizgileri, kırışıkları farklı serumlar ile birlikte tedavi eder.

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Ağrısız ve acısız bir cilt bakım yöntemi olduğu için son yıllarda sıklıkla tercih edilmektedir. Hydrafacial yöntemi son derece basit bir şekilde uygulanmaktadır. Özel vakum vortex başlığı ve cilt tipinize uygun temizleyici solüsyonlar ile birlikte işlem yapılmaktadır.

İlk aşamada cilt tipinize uygun olarak temizleyici bir solüsyon seçilir. Cilt yüzeyi ve gözenekler yumuşatıldıktan sonra vakum ile cilt temizleme işlemi yapılır. İkinci aşamada ise cilt tipine özel olarak seçilen solüsyon ile temizlenen cilt beslenir. Radyofrekans özelliği ile solüsyon cilde yedirilir. Bu işlem sırasında solüsyon sayesinde cilt nemlendirilir, onarılır ve yenilenmesi sağlanır. Soğutucu başlık ile de solüsyonun ciltte hapsolması sağlanır. Son aşamada ise LED ışık teknolojisi ile birlikte cildin sıkılaşması sağlanır.

Hydrafacial cilt bakım yöntemini her yaştan kişiye ve her cilt tipine uygulanabilmektedir. Bu cilt bakım yönteminden 4 mevsim istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz.

Hydrafacial Kaç Seans Uygulanmalı?

Hydrafacial cilt bakım yöntemi cilt sorunlarına karşı oldukça etkili bir yöntemdir. Bu sebeple ile seanstan itibaren etkisi gözle görülür bir şekilde belli olmaktadır. Hydrafacial tedavi yöntemi olduğu için düzenli olarak yapılması gerekir. Bu cilt bakım yöntemini 4 ile 6 seans boyunca yaptırmanız gerekir.

Güzellik uzmanlarımız sizlere özel hydrafacial tedavisinin planlamasını yapmaktadır. Cilt tipi, cilt sorunları ve tedavisi gibi farklılıklar seans sürelerini de değiştirebilmektedir. Fakat genel olarak önerilen hydrafacial tedavi süresi 4 ile 6 seans olarak değişmektedir. Hydrafacial yöntemi sonrası gün içerisinde yüz kesinlikle yıkanmamalıdır. Fakat eğer istenilirse makyaj yapılabilir.

Hydrafacial Fiyatları

Cilt sorunları ve tedavi yöntemleri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Bu nedenle hydrafacial tedavi yönteminin fiyatları da yapılacak seans sayısına göre değişmektedir. Cilt tipi, cilt sorunları, cilt bakım tedavisi, kullanılan ürünler gibi birçok faktör tedavi yönteminin fiyatlarını etkilemektedir.

Hydra facial ile cilt bakım tedavisinin fiyatları 400 ile 2000 ₺ arasında değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat bilgilerini öğrenebilmek için Celebrity Şişli Güzellik Merkezimiz ile iletişime geçebilir, hydrafacial ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve ya randevu alarak yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Hydrafacial Avantajları Nelerdir?

 • Her yaştan kişiye ve cilt tipine uygulanabilir.
 • Acısız ve ağrısız bir cilt tedavi yöntemi olduğu için oldukça konforludur.
 • Cilde herhangi bir zarar vermez veya tahriş etmez. Kızarıklık, şişlik ve ya ödem oluşmaz.
 • En alt tabakaya kadar derinlemesine temizlik sağladığı için uzun süre etkilidir.
 • Hydrafacial uygulaması sonrası cildinize parlaklık verir, ışıldar ve pamuk gibi pürüzsüz  yumuşak bir cilde sahip olursunuz.
 • Cilt tonundaki eşitsizlikleri gidermek için en etkili cilt bakım tedavi yöntemlerinden biridir.
 • Genişlemiş gözenekleri, siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunda ve temizlenmesinde oldukça etkilidir.
 • Cildin hava almasını sağladığı için cilde temiz bir görünüm kazandırır.
 • Cildin elastik yapısını korur.
 • İnce çizgi ve kırışıklara karşı oldukça etkili bir cilt bakım yöntemidir.
 • 30 dakika gibi kısa süre içerisinde tamamlanır ve 4 mevsim sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir.

Siz her zaman güzelsiniz.