25
Ara

G5 Masajı

G5 Masajı

Yaz aylarının yaklaşması ile beraber selülit görüntüsünden kurtulmak için G5 masaj yöntemini tercih edebilirsiniz. Hem zayıflamaya yardımcı hem de selülit görüntüsünden kurtulmaya yardımcı olan G5 masaj yöntemi son yıllarda sıklıkla tercih edilmeye başlanmış durumdadır.

Celebrity Güzellik Merkezi olarak G5 masaj yöntemini işinde uzman kişiler tarafından sağlamaktayız. Profesyonel ve kaliteli G5 masaj yönteminden yararlanabilmek için güzellik merkezimiz ile iletişime geçerek randevunuzu alabilirsiniz.

G5 Masaj Nedir?

G5 masajı kendi adını taşıyan masaj aleti ile yapılmaktadır. Bir diğer adı darbeli masaj olarak bilinir. Hızlı titreşim ve iterek sıkıştırma özelliği ile cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. G5 masaj yöntemi sıkılaşma ve selülit tedavisinde kullanılan en hızlı ve etkili yöntemlerden biridir.

Ritmik masaj özelliği sayesinde vücutta kan dolaşımını hızlandırır. Bu sayede ciltte yaşlanma çizgileri azalır ve cilt esnekliğini kazanır. Aletle yapıldığı için kan akışını hızlanmasını sağlar. Bu masaj yöntemini kol, bacak, popo, kalça, üst bacak gibi bölgelere uygulayabilirsiniz.

G5 Masajı Nasıl Yapılır?

G5 masaj yöntemi ile kısa sürede daha sıkı ve selülitsiz bir görünüme sahip olabilirsiniz. G5 adında ki masaj aleti vücudunuza titreşimler yayarak kan akışınızın hızlanmasına yardımcı olur. Titreşim ve itme hareketleri vücudu hareketlendirir. Dengeli beslenme ve spor ile kurtulamadığınız selülit görüntüsünden G5 masaj yöntemi ile ilk seansta gözle görülür bir fark sağlamaktadır.

Uygulama sırasında vücuda özel bir krem sürülmektedir. Bu özel krem titreşimlerin etkisi ile birlikte yağ yakımını hızlandırmaktadır. G5 masaj uygulaması işinde uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. En iyi sonuçları alabilmek için G5 masaj yöntemini bilen kişiler tarafından hizmet almak oldukça önemlidir.

G5 masajı toplam yarım saat sürmektedir. Kısa sürede daha sıkı, daha az selülit görünümlü bir vücuda sahip olabilirsiniz. G5 masaj 3 ile 10 seans arasında uygulanabilir. İhtiyacınıza göre G5 masaj uzmanı seans sürelerinizi ayarlayacaktır. Seanslarınızı düzenli olarak tamamlarsanız 2 ile 7 cm arasında bir incelme görebilirsiniz. Cerrahi işleme gerek duymadan, 30 dakika içerisinde acısız ve ağrısız bir şekilde hem incelebilir hem de selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.

G5 Masaj İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Selülit tedavisinde sıklıkla tercih edilen G5 masajı tüm vücuda uygulanabildiği için zayıflamaya da yardımcı olmaktadır. Özel başlıklı masaj aleti sayesinde bölgesel zayıflamaya destek olmaktadır. Kol, kalça, bacak gibi bölgelere özel G5 masajı yaparak bölgesel zayıflama fırsatı yakalayabilirsiniz.

Yağ yakımını hızlandıran krem ile kullan G5 masajı titreşimler yayarak vücudun hareketlenmesine ve kan akışının hızlanmasına yardımcı olur. Bu sayede hem selülitlerden hem de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Düzenli olarak seanslara devam ettiğiniz sürece 2 ile 7 cm arasında bir incelme gözlemleyebilirsiniz.

G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

  • Vücuttan toksinlerin atılmasına yardımcı olur.
  • Fazla yağların yakılmasına yardımcı olduğu için kilo verme sürecine de destek olur.
  • Selülit oluşumunu engeller ve selülit görünümünü azaltır.
  • Cildin sıkılaşmasına destek olur.
  • Cildin esnekliğini sağlar.
  • Zihinsel ve bedensel yorgunluğun atılmasına destek olur.
  • Bölgesel dolaşım, ağrı giderme ve rahatlama hissi sağlar.

G5 Masajının Yan Etkileri veya Zararları Var Mıdır?

G5 masajı son derece sağlıklı bir masaj yöntemidir. Konforlu bir şekilde hem selülitlerden hem de fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olur. Kısa sürede problemlerinizden G5 masajı sayesinde kurtulabilirsiniz. Fakat G5 masajından zarar görmemek için güvenilir ve profesyonel güzellik merkezlerinize başvurmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir.

Celebrity Güzellik Merkezi olarak işinde uzman ve profesyonel G5 masajı yapan kişiler ile çalışarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz. Doğru sertlikte uygulanmamasından dolayı bölgesel morarmalara ve varisi olan kişilerde kanamalara sebep olunabilir. Bu sebeple G5 masajı mutlaka doğru kişiler tarafından yapılması gerekir.

G5 Masajı Fiyatları

G5 masajı seans süresi, kişinin ihtiyacı, kullanılan malzemeler gibi faktörler G5 masajı fiyatlarını etkileyebilmektedir. Celebrity Güzellik Merkezi olarak müşterilerimize hem en iyi profesyonel G5 masajını hem de en uygun fiyatlı masaj yöntemini sunmayı hedeflemekteyiz.

G5 masajı fiyatının uygun olması önemli olduğu kadar işlemin profesyonel bir şekilde yapılması da oldukça önemlidir. Bu sebeple mutlaka profesyonel ve işinde uzman kişilerden G5 masaj yöntemi hizmeti almanız gerekir.